RN55C5761FR36
MFR.Part #
RN55C5761FR36
JLCPCB Part #
C1766801
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.76kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors