Y1751127R075V9L
MFR.Part #
Y1751127R075V9L
JLCPCB Part #
C1493440
Description
-55℃~+125℃ 127.075Ω 500mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS