Y0028250R000T9L
MFR.Part #
Y0028250R000T9L
JLCPCB Part #
C1486142
Description
-55℃~+125℃ 1W 250Ω ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS