Y00204R70000B9L
MFR.Part #
Y00204R70000B9L
JLCPCB Part #
C1481408
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 4.7Ω 500mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS