Y00623K25710T9L
MFR.Part #
Y00623K25710T9L
JLCPCB Part #
C1477173
Description
-55℃~+125℃ 3.2571kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS