Y00202R20000B9L
MFR.Part #
Y00202R20000B9L
JLCPCB Part #
C1487282
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2.2Ω 500mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS