Y00754R70000B9L
MFR.Part #
Y00754R70000B9L
JLCPCB Part #
C1467465
Description
-55℃~+125℃ 300mW 4.7Ω ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS