Y00071K26530T9L
MFR.Part #
Y00071K26530T9L
JLCPCB Part #
C1473536
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.2653kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS