MCY1K9110T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MCY1K9110T
JLCPCB Part #
C1488197
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 1.911kΩ 300mW ±0.01% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS