Y000729K8000D0L
MFR.Part #
Y000729K8000D0L
JLCPCB Part #
C1494616
Description
-55℃~+125℃ 29.8kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.5% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS