CPR03110R0KE31
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPR03110R0KE31
JLCPCB Part #
C1430441
Package
Plugin
Description
-65℃~+225℃ 110Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS