IMS05ST2R2K
MFR.Part #
IMS05ST2R2K
JLCPCB Part #
C19600284
Description
100MHz 190mΩ 2.2uH 44@7.9MHz 650mA ±10% Plugin,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS