WSR5R1000FTA
MFR.Part #
WSR5R1000FTA
JLCPCB Part #
C4079774
Description
-65℃~+275℃ 100mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount