WSR5R2000FTA
MFR.Part #
WSR5R2000FTA
JLCPCB Part #
C4360473
Description
-65℃~+275℃ 200mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount