WSR2R7500FBA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR2R7500FBA
JLCPCB Part #
C4106819
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 2W 750mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount