WSR2R6200FEA
MFR.Part #
WSR2R6200FEA
JLCPCB Part #
C4126334
Description
-65℃~+275℃ 2W 620mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS