Y1453600R000F9L
MFR.Part #
Y1453600R000F9L
JLCPCB Part #
C1471582
Description
-55℃~+125℃ 600mW 600Ω ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS