WSR5R2700FEA
MFR.Part #
WSR5R2700FEA
JLCPCB Part #
C4350070
Description
-65℃~+275℃ 270mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS