3560240RFT
MFR.Part #
3560240RFT
JLCPCB Part #
C4096200
Package
4527
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 6W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS