WSR5R2000FEK
MFR.Part #
WSR5R2000FEK
JLCPCB Part #
C3920856
Description
-65℃~+275℃ 200mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS