WSR5R2750FEA
MFR.Part #
WSR5R2750FEA
JLCPCB Part #
C4094451
Description
-65℃~+275℃ 275mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS