WSR3R2000FTA
MFR.Part #
WSR3R2000FTA
JLCPCB Part #
C4203000
Description
-65℃~+275℃ 200mΩ 3W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount