WSR5R2700FBA
MFR.Part #
WSR5R2700FBA
JLCPCB Part #
C4312472
Description
-65℃~+275℃ 270mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount