WSR5R2800FBA
MFR.Part #
WSR5R2800FBA
JLCPCB Part #
C4063975
Description
-65℃~+275℃ 280mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount