WSR5R2500DEB
MFR.Part #
WSR5R2500DEB
JLCPCB Part #
C4035843
Description
-65℃~+275℃ 250mΩ 5W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS