WSR2R2500FEK
MFR.Part #
WSR2R2500FEK
JLCPCB Part #
C4341933
Description
-65℃~+275℃ 250mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS