WSR5R2260FTA
MFR.Part #
WSR5R2260FTA
JLCPCB Part #
C4174573
Description
-65℃~+275℃ 226mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount