WSR2R2260FTA
MFR.Part #
WSR2R2260FTA
JLCPCB Part #
C3921201
Description
-65℃~+275℃ 226mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount