WSR5R2200FTA
MFR.Part #
WSR5R2200FTA
JLCPCB Part #
C4129283
Description
-65℃~+275℃ 220mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount