WSR5R2560FTA
MFR.Part #
WSR5R2560FTA
JLCPCB Part #
C4103717
Description
-65℃~+275℃ 256mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount