WSR5R2000FBA
MFR.Part #
WSR5R2000FBA
JLCPCB Part #
C3991488
Description
-65℃~+275℃ 200mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount