AZ23C30-E3-08
MFR.Part #
AZ23C30-E3-08
JLCPCB Part #
C6748142
Description
1 Pair Common Anode 100nA@22.5V 300mW 30V 80Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS