WSR2R2000FBA
MFR.Part #
WSR2R2000FBA
JLCPCB Part #
C3993356
Description
-65℃~+275℃ 200mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount