WSR5R2000DEK
MFR.Part #
WSR5R2000DEK
JLCPCB Part #
C4317821
Description
-65℃~+275℃ 200mΩ 5W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS