TNPW0402187RBYED
MFR.Part #
TNPW0402187RBYED
JLCPCB Part #
C1717062
Description
-55℃~+155℃ 100mW 187Ω 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS