WSR2R4020FTB
MFR.Part #
WSR2R4020FTB
JLCPCB Part #
C4120284
Description
-65℃~+275℃ 2W 402mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount