WSR5R1830FEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR5R1830FEA
JLCPCB Part #
C4301537
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 183mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS