DZ23C27-G3-08
MFR.Part #
DZ23C27-G3-08
JLCPCB Part #
C7269439
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@20V 27V 300mW 80Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS