WSR5R1000DBA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR5R1000DBA
JLCPCB Part #
C3988386
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 100mΩ 5W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount