WSR2R3760FEK
MFR.Part #
WSR2R3760FEK
JLCPCB Part #
C4303935
Description
-65℃~+275℃ 2W 376mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS