WSR5R1210FBA
MFR.Part #
WSR5R1210FBA
JLCPCB Part #
C4000244
Description
-65℃~+275℃ 121mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount