WSR2R1010FBA
MFR.Part #
WSR2R1010FBA
JLCPCB Part #
C4194506
Description
-65℃~+275℃ 101mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount