RNC60J9093BSR36
MFR.Part #
RNC60J9093BSR36
JLCPCB Part #
C3482097
Description
-65℃~+175℃ 250mW 909kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors