WSR2R6700FEA
MFR.Part #
WSR2R6700FEA
JLCPCB Part #
C4330909
Description
-65℃~+275℃ 2W 670mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS