WSR2R8200JEA
MFR.Part #
WSR2R8200JEA
JLCPCB Part #
C3977322
Description
-65℃~+275℃ 2W 820mΩ ±5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS