RN55D1102FR36
MFR.Part #
RN55D1102FR36
JLCPCB Part #
C1765262
Description
-65℃~+175℃ 11kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors