WSR5R0768FEA
MFR.Part #
WSR5R0768FEA
JLCPCB Part #
C4217504
Description
-65℃~+275℃ 5W 76.8mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS