WSR2R0768FTA
MFR.Part #
WSR2R0768FTA
JLCPCB Part #
C3938611
Description
-65℃~+275℃ 2W 76.8mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount