WSR2R4700FTB
MFR.Part #
WSR2R4700FTB
JLCPCB Part #
C4074634
Description
-65℃~+275℃ 2W 470mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount