WSR2R5600JEK
MFR.Part #
WSR2R5600JEK
JLCPCB Part #
C4041517
Description
-65℃~+275℃ 2W 560mΩ ±5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS